Rozhodol som sa

Rozhodol som sa, že aj ja napíšem svoju skúsenosť so sexom po telefóne. Chcem Vám ju zaslať ako spätnú väzbu, ale nebránim sa tomu, ak moju poviedku zverejníte. Samozrejme anonymne! Ako to celé vlastne začalo? Po dlhej a nechutnej zime toho roku prišiel konečne prvý jarný deň. Skutočne jarný, v kalendári bol už dlhší čas štvrtý mesiac. A ja, študent VŠ, som mal pred sebou to množstvo sukien ale najmä legín. Tie sa mi vždy páčili a nakopli moju fantáziu.

Div že som tento deň v škole vydržal. Do konca! A prebehlo aj pár konverzácií so slečnami, no nič extrémne nádejného. Za to pohľady a predstavy. Toho bolo počas celého dňa viac ako je zdravé a tak by moja nadržanosť po príchode na intrák bola asi nemerateľná. Ale čo teraz? Spolubývajúci môže prísť každú chvílu a jediné čo mám je kopa povinností a voľná študovňa. A tu to prišlo - ešte nikdy som neskúsil sex po telefóne. Kreditu bolo dosť, nabíja sa mi pravidelne a tak prečo neobetovať pár eur takejto srandičke? Čo ak to bude pekné? Bolo.

Ja v teplákoch, mobil a kľúče od študovne. Pripravený skúsiť sex po telefóne. Či som mal trému? Väčšiu ako pred rande naživo. Na vašej stránke som si našiel dievča s menom Jana. Fascinovalo ma, okrem predstavy mojej veľmi podobne sexi kamarátky s rovnakým menom aj to, že Jana má pančuchy. Oranžové, sebavedomé. Po celom tom dni napätia a sledovania zadočkov a stehien v legínach bola práve Jana vykúpením. Trpel som či to bude len ďalší klasický orgazmus, navyše poriadne drahý. Alebo ma po stlačení vyťukaných čísel čaká niečo iné.

Verte mi, nech si dôverujete akokoľvek, nervozita príde. A druhýkrát mi verte ak poviem, že to za to stojí. Ak mávate fantázie a porno je slabé aj pre vás, vyskúšajte sex po telefóne. Skoro to vyzerá, ako keby som robil reklamu, ale v skutočnosti len chcem pomôcť. Ja som v tej študovni za 13 minút vypustil zo seba celodenný chrobák v hlave a s čistou mysľou sa venoval škole a iným aktivitám. Sex po telefóne využijem asi najbližšie vtedy, ak ma nejaká odmietne a budem mať neskutočne hravú náladu. Ak ide o Janku, pôsobila skôr novým dojmom a neskúsene, čo mi len pridalo na nadržanosti. A jej jemný charizmatický hlások spôsobil, že som sa dožadoval stretnutia naživo. Zdvorilo odmietla, no odvtedy som jej volal už 2 krát. Vždy bolo inak, no vždy krásne.

Službu technicky zabezpečuje Mediatex s.r.o., Bojnická 18,  831 04 Bratislava. Cena / 1min.: 1.60€ s DPH. Cena SMS 1,20 € s DPH.
Všeobecné podmienky poskytovania audiotexových služieb | Ochrana osobných údajov | Všeobecné podmienky poskytovania audiotexových služieb | Ochrana osobných údajov

Flirtík.sk | Nadržaná.sk | Sexuálne-praktiky.sk | Sex-pokec.sk | Urobímťa.sk | Sex-linka.sk
Lacný-sex-po-telefone.sk | Nina.sk | Sexshop - testovanie, videa