Som zadaný - nemôžem mať sex cez telefón?

Sex po telefóne nie je pre mňa, som predsa zadaný. Toto si vždy poviem, keď na mna vyletí nechutná a otravná reklama. S pribúdajúcimi dňami, ktoré trávila manželka v kúpeľoch a samotou doma sa ale môj názor zmenil. Korunku tomu nasadilo čítanie rôznych erotických poviedok po internete a fantazírovanie.

Som ženatý a sprosté slová som naposledy počul ani neviem kedy. A to tiež len ten istý hlas manželky. Stál som pred rozhodnutím - je sex po telefóne podvod? Rozhodnutie trvalo dlhšiu dobu, napomohol mu rastúci objem rozkroku. A tak som našiel mladú a šťavnatú Evu. Pre zmenu brunetku, po tých rokoch manželstva.

Vravel som si, lepšie takto ako keby som mal ísť niekam do mesta a manželku fyzicky podviesť. Ak to predsa nie je telesný kontakt, ide o čisto sexuálnu záležitosť, nemôže sa hnevať. Vo vzťahu nemáme žiaden problém a sexuálne je manželka vysoko nad priemerom. Ale na chvíľku som mal pocit, že by mi mladá Evička mohla dať pocit spred 10 rokov. Nemýlil som sa. Ruky nachystané, prirodzenie v pozore a telefón pri uchu.

Veľký pocit nesmelosti a pochybnosti, či to má zmysel. Trval asi 4 sekundy po tom, ako mi to Eva zdvihla. Tuctové meno, neobyčajný hlas. Taký mierne zachrípnutý, hlbšie položený. Poriadne rajcovný! Hneď vycítila, že mám viac skúseností ako jej obvyklí zákazníci a kontrovala mojim lichôtkám o fotkách svojim záujmom o moje prirodzenie. A moje túžby. A veru, jednu som mal - análny sex. Pre ženatých mužov často vec nereálna. Pre Evičku a jej vibrátor tiež neobvyklé, ako mi sama povedala.

Po chvíľke vzdychania ho však mala tam, kde som si želal. To ma vzrušovalo, najmä ak mi jej mierne bolestné vzdychy občas prehlušila výkrikom. A plesknutím. Presne tak, ako by som to spravil ja. Viem, že počas sexu cez telefón kadekto podvádza, no tieto zvuky by len ťažko napodobnila. A to ma vzrušovalo na maximum. Asi 3 minúty od zavedenia vibrátoru do jej opáleného zadočku mi trvalo, kym som sa aj ja spravil.

Na záver sa mi Evka zdôverila, že toto bol pravdepodobne jej posledný análny sex za tento mesiac. S vibrátorom od vzrušenia zašla naozaj trošku hlboko, ale moje starosti odbila vetou o mastičkách a krémoch. Na záver sme sa rozlúčili. Bolo to také klasické „pa“, aké som zažíval na diskotékach ešte na prelome tisícročí. Zvlášnte, nič som ku nej necítil a ani výčitky. Ani voči manželke. A mal som opäť chuť na nežné milovanie, po tomto tvrdom sexe určite. Či sa niekedy ozvem znova? Netuším. Ale odporúčam, nie je to nevera a dokonca lepšie ako zbytočne sa dráždiť reálnou prítomnosťou v spoločnosti dám!

Službu technicky zabezpečuje Mediatex s.r.o., Bojnická 18,  831 04 Bratislava. Cena / 1min.: 1.60€ s DPH. Cena SMS 1,20 € s DPH.
Všeobecné podmienky poskytovania audiotexových služieb | Ochrana osobných údajov | Všeobecné podmienky poskytovania audiotexových služieb | Ochrana osobných údajov

Flirtík.sk | Nadržaná.sk | Sexuálne-praktiky.sk | Sex-pokec.sk | Urobímťa.sk | Sex-linka.sk
Lacný-sex-po-telefone.sk | Nina.sk | Sexshop - testovanie, videa