Bol klasický štvrtok

Bol klasický štvrtok, ničím výnimočný a ja som prišiel z práce. Doma ma čakalo pár drobných povinností a relaxačný večer v sprievode známej sociálnej siete. Ako to už býva, po chvíľke prezerania som narazil na dovolenkové fotečky spolužiačky zo strednej. Keďže mám 22 a školu sme vychodili asi dva roky dozadu, za ten čas sa stihlo veľa z nás zmeniť. A jej telo, perfektne opálené mi len zdvihlo náladu. Až tak, že som premýšľal, čo budem večer robiť a či to má cenu ostávať sedieť doma s nezáživným klikaním po internete.

Navyše, nastávajúce vzrušenie bolo poznať aj uprostred mojich nohavíc. Kam ale ísť? Je štvrtok a aj keď naše mesto pohodlne patrí medzi 15 najväčších na Slovensku, diskotéky tu predsa len nie sú bežné. Vo štvrtok určite nie. Riskovať pre pár študentiek celý večer? Teraz? Keď som bol už osprchovaný, najedený a v pohodlí svojho domova? Rozhodnutie padlo rýchlo, len čo som si spomenul na slová kamaráta. Presne ten typ, ktorý pozná všetky tajné triky. Ten, ktorý mal napozerané už v 15 viac porna ako ja.

Rozprával mi jeho zážitky a opisoval sex po telefóne. Na moje uštipačné poznámky a podpichovania o starých 50 ročných nevábných ženách nereagoval. Takmer absolútne ho to neznepokojovalo. Až mi to bolo podozrivé. Za pravdu sa ľudia bijú často, ale on v jeho rozprávaní ani nepostrehol, že by som v niečom vravel pravdu. Ohľadom veku žien na opačnej strane. Vždy som si sex po telefóne predstavoval ako prácu pre tie najškaredšie a najneschopnejšie ženy. A ako kšeft, kedy ide len o to vytiahnuť z Vás peniaze. A jeho historky zneli až príliš fantasticky na to, aby boli pravdivé.

V kombinácii s mojou nadržanosťou som pri pohľade na spolužiačkine dvojky zakryté veľmi skormnými bikinami jednoducho musel prísť na to, čo nie je pri sexe po telefóne v poriadku. A tak som začal hľadať. Výhodou je, že som natrafil na stránku, pri ktorej mala každá slečna uvedený aj obľúbený spôsob či dokonca fotku. Moja voľba bola jasná - brunetka. Tak ako spolužiačka. Bude však aj rovnako nadržaná? Tieto a iné otázky sa mi vírili hlavou.

Slovo dalo slovo a už som volal. Pozrel som si sadzbu a vedel som, že sa potrebujem zmestiť do určitého limitu. Za to môj drobec sa už vôbec nevedel zmestiť do širokých teplákov. V jednej ruke mobil, v druhej on a čakám, čo odpovie slečna s menom Klára. Najmä či bude znieť ako moje 50-ročné tety. Všetko alebo nič. A zdvihla mierne infantilným, no príjemným hlasom. Nemal som čas, veď čas sú peniaze a tak som hneď vysvetlil situáciu. Tak precízne opísaný orálny sex som ešte nepočul. A to nepatrím zrovna k svätuškárom a zažil som čokoľvek. Klára ma navnadila tak, že som si nestihol vybrať vreckovky. Škoda, prial by som si aby to bolo intenzívnejšie. Ale nie o moc, tak o dve tri minútky.

To bol môj zážitok s Klárou, prežil som ho dosť intímne a určite si ho budem pamätať. A spomínať naň. Nie je to síce ako živý sex, ale Klára bola veľmi ochotná. Tiež sa zo mňa nestane pravidelný zákazník, ale dnes viem, že na sex pokecoch môžu robiť aj mladé slečny s veľkým apetítom. Neverím, že jej opis bol hraný - pôsobila hravo a vôbec nie znudene. Tak som to čakal. Kamarátovi som neopísal nič, len som mu odporučil Kláru. Nemusel som, poznal ju kvalitne a vraj priemer. Za mňa môžem povedať, že za pár eur som si zlepšil večer a vyčistil myseľ. Aj keď najbližšie zavolám asi až o pár týždňov, je to zaujímavá alternatíva. Rýchla, pohodlná a krásna. U dievčat z www.dievcata.sk aj veľmi úprimná a nefalšovaná!

Službu technicky zabezpečuje Mediatex s.r.o., Bojnická 18,  831 04 Bratislava. Cena / 1min.: 1.60€ s DPH. Cena SMS 1,20 € s DPH.
Všeobecné podmienky poskytovania audiotexových služieb | Ochrana osobných údajov | Všeobecné podmienky poskytovania audiotexových služieb | Ochrana osobných údajov

Flirtík.sk | Nadržaná.sk | Sexuálne-praktiky.sk | Sex-pokec.sk | Urobímťa.sk | Sex-linka.sk
Lacný-sex-po-telefone.sk | Nina.sk | Sexshop - testovanie, videa